Biżuteria dla babci

Biżuteria dla babci

Błyskotki to element garderoby nie wszystkich kobiet. Te najstarsze pokolenia trzymają w swoich szufladach największe skarby biżuteryjne wszechczasów, które gromadziły przez całe swoje życie. Nie oznacza to jednak, że nie trzeba już ich obdarowywać kolejnymi błyskotkami. Starsze panie również uwielbiają doskonale wyglądać, a biżuteria będzie dla nich najbardziej trafionym prezentem. Zastanawiacie się co najlepiej wybrać, aby prezent spodobał się Waszej babci? Podpowiadamy!
Bursztyn
To kamień, który uwielbiają wszystkie kobiety. Jego niesamowity, karmelowo złoty kolor doskonale pasuje jednak do dojrzałej skóry i postawy starszej Pani. Dojrzałym osobom pasuje zdecydowanie duża biżuteria, dlatego nie bójcie się wybrać wisiorów z dużym kamieniem czy pierścionków z podobnym. Im starsza osoba, tym bardziej dojrzałą biżuterię powinno się jej kupować. Jeśli planujecie przywieźć babci prezent znad morza, już wiecie na co zwrócić szczególną uwagę.
Broszki
Były modne w czasach w których nasze babcie były młode. Z pewnością wiele niesamowitych broszek trzymają jeszcze wśród swoich biżuteryjnych skarbów. Dlaczego więc nie powiększyć ich kolekcji? Broszki dodają elegancji i stylu. Są elementem nie tylko biżuterii, ale przede wszystkim stroju. Noszone niegdyś przez arystokratki, teraz najchętniej kobiety przyczepiają je do sukienek i żakietów. Starszej Pani dodadzą elegancji, pewności siebie i szyku, o który dba od lat. Przypomni jej z pewnością dawne czasy, kiedy na każdą potańcówkę broszka była absolutną koniecznością.
Kolczyki
Wszystkie kobiety uwielbiają kolczyki. Noszą je również starsze Panie. Kolczyki, zwłaszcza te z błyszczącym kamieniem, który dodaje ich twarzy blasku. Bardzo dobrze wyglądać będą zwłaszcza długie, wiszące kolczyki. Każda starsza Pani, obdarowana pięknymi kolczykami poczuje się znów młodo i kobieco.
Pierścionki
Każda kobieca dłoń dużo ładniej prezentuje się z pięknym pierścionkiem na palcu. Dla starszej Pani najlepiej będzie wybrać ten z kolorowym kamieniem, który pięknie rozświetli dłoń, doda jej blasku i dodatkowego koloru. Starsze Panie uwielbiają te z dużymi oczkami, w różnym kształcie. Mogą być okrągłe, kwadratowe, a nawet w kształcie owalnym.
Bransoletki
Dopełnieniem całej biżuterii mogą być również bransoletki. W przypadku starszej osoby, powinny być one jednak złote lub srebrne z kamieniami lub innymi ozdobami. Zdecydowanie nie będą podobały im się nowoczesne wzory jak rzemyki czy wstążki. Dużo lepiej pasować będą właśnie tradycyjne wersje do których przyzwyczajone są nasze babcie. Można kupić je również w komplecie, aby babcia czuła się odpowiednio ubrana. Starsze osoby mają tendencję do zakładania na siebie dużej ilości biżuterii, dlatego aby całość idealnie się komponowała, najlepiej będzie kupić cały, pasujący do siebie pod każdym względem komplet na który składają się kolczyki, bransoletka, wisior oraz pierścionek. Cały zestaw będzie najlepszym prezentem dla babci, która z radości z pewnością od razu założy go na siebie i będzie pojawiała się w nim za każdym razem, kiedy na uroczystości rodzinnej będą również osoby, które jej go sprezentowały.

Leave a Reply