Biżuteria dla kobiety

Biżuteria dla kobiety

Kobiety uwielbiają błyskotki. Sprawiają one, że czujemy się jeszcze piękniejsze. Biżuteria doskonale podkreśla również charakter stroju, który kobiety mają na sobie. Mówi się, że najlepszy prezent dla kobiety to właśnie biżuteria. Mężczyźni powinni być więc uważani za specjalistów z dziedziny dobierania prezentów dla swoich kobiet, ponieważ niemal na każdą okazję udaje im się odwiedzić jubilera i podarować ukochanej kolejny element biżuterii do kolekcji.
Pierścionek
Kiedy mężczyzna kupuje dla swojej kobiety pierścionek, może to oznaczać jedno – pragnie poprosić ją o rękę. Wybór pierścionka zaręczynowego to nie taka prosta sprawa. Panowie nie raz miesiącami bija się z myślami, wybierając ten idealny kamień, który założą na rękę swojej wybranki. Najczęściej pomagają mu jej przyjaciółki lub kobieta, która zna ja najlepiej – przyszła teściowa zakłopotanego mężczyzny. Pomocne okazują się również Panie ekspedientki.
Przy wyborze pierścionka zaręczynowego Panowie często kierują się wcześniejszymi wskazówkami ukochanych. Wielokrotnie podczas zakupów wymownie wskazywały one palcem na pierścionki, które im się podobają, jednak wówczas ich mężczyźni udawali, że zupełnie nie wiedzą o co im chodzi. Taka wiedza przydaje się we właściwym momencie, dlatego warto obserwować gust swojej ukochanej.
Najważniejszy będzie oczywiście kamień. Nie powinien być bardzo duży, ponieważ szybko może się uszkodzić. Należy również wiedzieć czy ukochana wolałaby złoty czy srebrny pierścionek.
Bransoletka
To również dobry prezent dla kobiety. Jeśli jednak często kupujecie swoim ukochanym bransoletki, spróbujcie zróżnicować te prezenty pod względem wyglądu. Czasem postawcie na kolorowe kamienie, innym razem na złoto, a jeszcze innym – srebro. Doskonale pasuje zarówno do eleganckiej stylizacji jak i tej w wersji bardziej casual czy sportowej. Bransoletka nie musi być koniecznie złota lub srebrna. Coraz bardziej popularne stają się bransoletki skórzane lub na rzemykach do których można przymocować specjalne zawieszki. Są o tyle wyjątkowe, że można na nich wygrawerować dowolną rzecz lub cytat, który dla obdarowywanej osoby będzie dużo znaczył. Symboliczny gest może stać się niesamowitą pamiątką, którą kobieta będzie miała bardzo głęboko w swoim sercu.
Kolczyki i naszyjnik
Ten zestaw zawsze idzie w parze i jest idealnym prezentem zarówno z okazji urodzin, świąt czy rocznicy. Kolczyki współcześnie nosi każda kobieta, a naszyjnik jest dla nich idealnym dopełnieniem. Wspólnym elementem będzie oczywiście kamień lub wzór, który znajdzie się zarówno na kolczykach jak i na blaszce naszyjnika. Kobiety uwielbiają zestawy biżuterii, ponieważ mogą wtedy dopasować je do całej kreacji. Komplet tych samych elementów sprawia, że kobieta wygląda spójnie i zjawiskowo. Doskonałym dopełnieniem będzie jeszcze pierścionek lub bransoletka, chociaż wszystko tak naprawdę zależy od gustu kobiety. Nikt nie powiedział, że cały zestaw powinna nosić zawsze za jednym razem. Bez problemu może rozkompletować kolczyki i nosić je osobno do luźniejszych stylizacji. Razem z naszyjnikiem dodadzą szyku kreacjom wieczorowym.
Broszka
Są również kobiety, dla których elegancją samą w sobie są broszki. Mogą je dopasować do stroju i wcale nie muszą dotykać ciała. Broszki stanowią doskonały element dekoracyjny garderoby i coraz więcej kobiet je nosi, zarówno do eleganckich strojów jak i klasycznej marynarki, białego t-shirtu oraz jeansów. Kiedyś broszka kojarzyła się wyłącznie z wyszukanym stylem i bardzo wysoką elegancją. Obecnie pasuje niemal do wszystkiego.

Leave a Reply