Kupowanie online biżuterii diamentowej w kilku krokach

Kupowanie online biżuterii diamentowej w kilku krokach

Jest tak wiele złych sposobów na zakup biżuterii diamentowej w Internecie. Tak wiele stron internetowych ma niskiej jakości zdjęcia i bardzo niewiele informacji oraz złą obsługę klienta. To prawie sprawia, że znalezienie pięknej biżuterii w Internecie jest trudne, że wolimy udać się do lokalnego jubilera o pomoc. Chociaż nie ma nic złego w tym,to jednak jeśli obierzemy odpowiednie podejście do internetowych zakupów biżuterii, można znaleźć piękną biżuterię za niesamowite ceny.

Największą różnicą pomiędzy zakupem diamentów i biżuterii diamentowej jest to, że kupienie tego drugiego jest znacznie bardziej subiektywne. Kupienie diamentów jest proste – obecnie można powiedzieć wszystko, co musisz wiedzieć o nich – przed wszystkim czy są wzbogacone o posiadanie odpowiednich certyfikatów GIA. Ale nie ma już takiego luksusu przy zakupie biżuterii diamentowej, ponieważ żaden z kamieni nie jest certyfikowany. Jesteś na łasce sprzedawcy i niestety, większość sprzedawców nie chce powiedzieć, wszystkiego dokładnie na temat jasności i koloru diamentów, które tworzą biżuterię którą starają się sprzedawać.

Ale jeśli zastosujesz się do kilku prostych kroków można znaleźć łatwo znaleźć dokładnie to, czego szukasz i zaoszczędzić pieniądze w tym procesie.

Krok 1: Musisz mieć pomysł na temat tego, czego szukasz jeszcze przed rozpoczęciem przeglądania stron internetowych.

Podobnie jak w odniesieniu do każdych innych zakupów, które robisz, czy są to zakupy spożywcze, ubraniowe, itp, należy mieć pomysł, czego szukasz jeszcze przed rozpoczęciem. W przeciwnym razie, niektóre strony zaleją cię tak ogromną ilością biżuterii, że Twój zakupy staną się bardzo frustrujące. Jeśli podobają się Ci się pewne style biżuterii zacznij od Google, Yahoo! czy Bing wyszukiwania i szukaj tych stylów. Pamiętaj, aby szukać diamentowej biżuterii we wszystkich wyszukiwań wpisując nazwę stylu, inaczej dostaniesz mnóstwo wyników, które nie pasują do tego, czego szukasz.

Krok 2: Po znalezieniu miejsca, które ma ładny obraz tego, co chcesz, musisz zagłębić się w szczegóły. To jest bardzo ważne. Nie bądź zbyt podekscytowany, kiedy zobaczysz piękny obraz biżuterii diamentowej która po prostu prosi się o to, aby ją kupić. To tylko początek. Musisz zagłębić się w szczegóły i uzyskać przydatne informacje:

– Jasność i barwa diamentów (Jeśli nie wymieniają koloru i jasności, nie kupuj tego. Nie kupuj jeśli dają ci szeroką gamę kolorów i jasności (tj SI1 -. VS2, K – barwa H) nie kupuj też diamentów których klarowność i kolor wahają się – to powinno pozostać w tym samym zakresie (tj SI1-. SI2, kolor E / F).

– Jakość złota (nie kupuj niczego mniej niż 14k, chyba że koniecznie musisz ze względu na ograniczenia budżetowe)

– Pomiary (użyj linijki i sprawdź, czy pomiary wymienione na stronie są wystarczająco duże dla ciebie)

Można także grzebać w internecie i sprawdzić, czy można znaleźć kod promocyjny lub kod rabatowy, który można wykorzystać na tej stronie. Pozwoli to zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Krok 3: Sprawdź zasady zamieszczania, gwarancji jakości i polityki dotyczącej zwrotu przed zakupem.

Większość witryn da ci pomiędzy 15 – 30 dni na zwrot, chyba że chcesz dostosować biżuterię, w którym to przypadku nie będzie kwalifikowało się do zwrotu. Nie ma zbyt wielu sklepów, które zagwarantują jakość diamentów w biżuterii, gdyż już się nie korzysta z certyfikowanych kamieni, ale jak dobrze poszukasz to może jeszcze coś uda ci się znaleźć.

Krok 4: Jeśli masz jakieś pytania – nie krępuj się je zadawać. To bardzo ważne.

Leave a Reply