Modne bransoletki Pandora

Modne bransoletki Pandora

Wszystkie kobiety kochają biżuterię. Najchętniej lubimy ją dostawać w prezencie od naszych partnerów. Wówczas najbardziej cieszymy się z nowego kompletu lub elementu biżuterii. Każda z nas jest inna i oczywiście podoba nam się całkiem różna biżuteria. Dlatego też tak wielkim hitem na całym świecie stały się jakiś czas temu bransoletki modułowe Pandora. Każda nowoczesna kobieta marzy o tym, aby taką bransoletkę posiadać i móc się nią pochwalić.

Bransoletki Pandora to unikalny system, który opiera się na tym, że elementy poszczególne można łączyć ze sobą w dowolny sposób i bransoletka zyskuje dzięki temu całkiem nowy wygląd i charakter. Każda kobieta może samodzielnie wybierać charmsy i beatsy do swojej bransoletki i tworzyć unikalną. W salonach firmowych Pandora do wyboru znajdują się setki różnych elementów. Są to koraliki, zwierzątka, litery, różnego rodzaju kwiaty i motylki i cała masa innych elementów. Każda bransoletka może mieć inny kolor i być gęściej lub rzadziej uzupełniona.

Taka bransoletka modułowa to doskonały prezent dla każdej kobiety. Najfajniejsza jest zabawa w tworzenie bransoletki. Ponieważ elementy, które się na nią składają nie należą do najtańszych, często stworzenie kompletu zabiera nawet rok czasu lub więcej. Można więc zawsze w prezencie od bliskich otrzymywać kolejne charmsy, które pięknie będą zdobić bransoletkę. Poza tym, istnieje możliwość wymiany koralików i całkowitej zmiany, na przykład koloru przewodniego bransoletki.

Cały świat oszalał obecnie na tej modzie i kobiety w różnych krajach kupują bransoletki Pandory. Również w Polsce można je spotkać w salonie firmowym oraz w innych sklepach jubilerskich. Istnieje również możliwość zakupienia elementów przez Internet, w sprzedaży wysyłkowej. Bransoletki nie należą do najtańszych, ponieważ sama podstawa ze srebra kosztuje około dwustu pięćdziesięciu złotych. Wykonano je jednak z najwyższej próby metali i są bardzo trwałe. Poza tym, posiadają one unikalny system pozwalający na przypinanie koralików i stoperów. Bransoletkę można odpiąć jedynie w określony sposób i nie ma szans, aby spadła ona z ręki noszącej ją osoby. Osoby decydujące się na zakup jej złotego odpowiednika musza się już liczyć ze znacznie wyższą ceną. Same dodatki również są niezwykle drogie. Bransoletka stanowi jednak niesamowitą ozdobę nadgarstka i jest dość gruba, dzięki czemu również dość dobrze widoczna. Może ona być jedynym elementem biżuterii zdobiącym kobietę zarówno w ciągu dnia, jak i na wieczornej imprezie. Wiele pań marzy o takim właśnie prezencie.

Leave a Reply